Fabrika Stili V Yakalı Çocuk Süveteri

Eylül ayının hafif esintili havası ve kurumuş sarı yapraklar ile donanmış sokaklar… Doğanın değişen rengine uyum sağlamamak olmaz diye düşünüyorum. O yüzden sonbaharın bu güzel geçişine uygun bir çocuk süveteri ile karşınızdayım. Sarı ve beyaz renklerdeki cıvıl cıvıl görünümlü bu modelde V yaka tipini tercih ettim. Ancak bu yakada dikkat ederseniz fabrika stili bir yaka uyguladım. Normalde yaka için ilmek çıkarırken arada geçiş olmaz ve kötü görünür. Uyguladığım bir yöntem sayesinde bu kötü görünüm ortadan kalkıyor ve yaka ile gövde arasında geçerken yakanın gidişatı boyunca ince bir hat oluşuyor. Böylece daha hoş ve düzgün bir görünüm ortaya çıkıyor.

Malzemeler

Ben bu modeli 1.5 veya 2 yaşa uygun boyutlarda ördüm. Bonbon markalı Kristal %100 Akrilik iplerden kullandım ve 3.5 numara şiş ile ördüm. Bir yüzünde 90 ilmek ile başladığım süveter için yarım yumak sarı ve çeyrek yumak beyaz ip yeterli oldu. İçine gömlek veya bluz giyerek çok şık olacağına inandığım bu modeli sizlerle paylaşıyorum. Eğer “Vaktim yok öremem. Ah keşke torunuma, çocuğuma bir ören olsa.” diye düşünüyorsanız hiç çekinmeyin. Çünkü sipariş verebilirsiniz. Sizin için seve seve yapıp hediye paketinde gönderiyoruz.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-tig-orgu-012 kodunu forma ekleyerek bana göndermenizdir.