Desenli Erkek Bebek Yeleği (9-12 Ay)

Canımız bebeklerimiz için örebileceğimiz çok çeşitli ve harika modeller mevcut ve hepsi de gördüğüm zaman “Bunu mutlaka örmeliyim.” dedirten cinsten. Benim için adeta bir meditasyon yöntemi olan örgü ile eğer mümkün olsaydı aynı anda birkaç model birden örebilmek isterdim. Ancak gel gör ki belli bir vakitte ancak bir model çıkartabiliyorum. İşte bunlardan biri de bu makalemde paylaşacağım çok şık bir erkek bebek yeleği olacak. Bahsettiğim o harika modellerden bir tanesini uyguladım ve sizlerle paylaşıyorum.

Detaylar

9-12 aylık bebeklerin giyebileceği ölçülerde ördüğüm bu yelekte gördüğünüz gibi çok çeşitli örgü yöntemleri kullandım. Ana hattımızı ters örgüden oluştururken üzerindeki baklava şekillerini ise düz örgü ve pirinç örgüden yaptım. Yaka ve düğme kenarlarını burgu yöntemi ile süslediğim gibi yaka ve kol kısımlarını ise haroşa tekniği ile ördüm. Dolayısıyla çok zengin görünümlü, şık ve el emeğini en üst seviyede taşıyan bir bebek yeleği ortaya çıkmış oldu.

Model Anlatımı

Takipçilerimin iyi bildiği üzere sizlerle paylaştığım çalışmaları direkt sipariş verebileceğiniz gibi nasıl yapıldığını öğrenmek için anlatımlı video da talep edebilirsiniz. Nasıl mı? Bu yazının altına en az 10 kişi yorum olarak anlatımlı video talebinde bulunursa sizler için videoyu en kısa sürede hazırlayıp YouTube kanalım üzerinden paylaşıyorum. Dilerseniz sağ alt köşedeki yeşil sipariş butonundan bu yeleğin fiyatını da öğrenebilirsiniz. Kalın sağlıcakla!

Fiyat almak ve sipariş vermek için sağ alt köşedeki yeşil sipariş butonuna tıklayabilirsiniz.