The Art Core 2016 Karma Resim Sergisi

Sergi etkinliklerim içerisine yeni birini daha eklemek üzere Beylerbeyi’nin yolunu tutuyorum. Değerli hocam Ressam Hafızkızı Letafet Memmedova ve birlikte çalışmaktan büyük keyif aldım.

Sevgili arkadaşlarım ile birlikte 27 Mayıs-02 Haziran 2016 tarihleri arasında Beylerbeyi Sarayı Tünel Sanat Galerisinde olacağım. İlgilenen herkesi sanat dolu The Art Core 2016 sergisine bekliyorum.

Bu arada sergi hakkında birkaç önemli bilgiyi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bu sergide, Türkiye’nin dört bir yanından çeşitli alanlarda eserler üreten sanatçılar buluşuyor. Heykel, özgün baskı, gravür, fotoğraf ve seramik gibi alanlardaki eserlerin sergileneceği bu etkinliğe, ben resim alanından bir yağlı boya tablom ile katılıyorum.

İkinci olarak bahsetmek istediğim konu ise serginin çok önemli sosyal bir amaç taşıyor olmasıdır. Çünkü bu serginin ana amacı, Mehmetçik Vakfı‘na ve şehit ailelerine destek olmak. Organizasyonun daha geniş kitlelere ulaşması için Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği ve Mavi Haliç Lions Kulübünden destek alınıyor. Dolayısıyla sergide gerçekleştirilen satışlardan elde edilen gelirin bir bölümü şehit ailelerine ulaşacak. Bu konudaki desteklerinizi bekliyoruz.

The Art Core Beylerbeyi Sarayı Tünel Sanat Galerisi

Tarih: 27 Mayıs – 02 Haziran 2016

Mekân: Beylerbeyi Sarayı Tünel Sanat Galerisi

Küratör: Sibel Tetik

Gelir: Şehit ailelerine bağış