Rengarenk Karma Resim Sergisi

Resim sanatçısı arkadaşlarımız ile birlikte özgün çalışmalarımızı paylaşacağımız yepyeni bir sergi ile karşınızdayız. Yunus Emre Kültür Merkezi‘nde düzenlenecek.

Rengarenk Karma Resim Sergisi‘nde sunacağımız sanatsal tabloların yanı sıra bu sefer farklı faaliyetlere de imza atacağız.

Sergimiz 3 saat sürecek bir kokteyl ile açılacak. Bu kokteyl boyunca sergimize katılan tüm ziyaretçileri büyük bir heves ile karşılayacağız. Dileyen herkesle anı fotoğrafı çektirebiliriz. Sergideki bir diğer uygulamamız ise ziyaretçiler için hazırladığımız magnetler olacak. Atölyedeki 10 arkadaşımızın birer yağlı boya resmini üzerine bastırdığımız magnetleri de satışa sunacağız. Hepinizi sergimize bekliyoruz.

Rengarenk Karma Resim Sergisi

Tarih: 07-13 Ekim 2016

Mekân: Yunus Emre Kültür Sanat Merkezi Çetin Emeç Sergi Salonu Ataköy-Bakırköy/İstanbul

Açılış Kokteyli: 7 Ekim 2016 Cuma

Açılış Saati: 18:00

Sanatçılar: Feray Tanışlar, Filiz Rahma, Hanife Gazneli, Nermin Bozkurt, Nesrin Bozkurt, Nurver Tiryaki, Şafak Demir, Vildan Kırdarlı, Zeynep Kerem Öztürk, Zuhal Uludüz

Resim Sergimiz Sona Erdi, Peki Neler Oldu?

Rengarenk Karma Resim Sergisi isimli etkinliğimiz sona erdi. Başarı ve sevgi dolu bir serginin ardından sizler ile paylaşacak güzel anılar edindik.

Bölgemizin yerel gazetesi olan Ataköy Gazetesi‘nde haber olduk. “Bakırköylü Kadınlardan Rengarenk Karma Resim Sergisi” başlığı ile gazetenin manşetine konduk. Bu bizi son derece gururlandırdı. Aşağıdaki resim galerisinden ilgili resmi görebilirsiniz.