Gökhan Uğur Atölyesi Karma Resim Sergisi

Hocamız Gökhan Uğur öncülüğünde tüm atölye sanatçıları ile birlikte Karma Resim Sergimize herkesi davet ediyoruz. Farklı mesleklerden koparak bir araya gelen sanat dostları…

Aynı atölyede ortaya çıkardığımız kültürel ve sanatsal paylaşımları bu etkinlikle bir araya getirerek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Resim sanatında bize hocalık eden Gökhan Uğur’un da sanatsal aktarımları ile heyecanlı, coşkulu ve renkli bir dünyanın duyarlılığını taşıyan birbirinden güzel eserleri siz sanatseverlerin izlenimine sunacağız.

Nadide ilçemiz Yeşilköy‘deki 2001 Koleji‘ne ait Sanat Galerisinde düzenlenecek olan sergimiz, 3 Mayıs’taki 2 saat sürecek bir açılış kokteyli ile start alacak. Yaklaşık 25 gün boyunca tüm sanatsever dostlarınız ile bizleri sergimizde ziyaret edebilirsiniz.

Gökhan Uğur Atölyesi Karma Resim Sergisi

Tarih: 03 Mayıs – 29 Mayıs 2011

Mekân: 2001 Sanat Galerisi, Yeşilköy 2001 College, Kale Sok. No:13 Yeşilköy / İstanbul

Açılış Kokteyli: 3 Mayıs 2011

Açılış Saati: 18:00 – 20:00

Sanatçılar: Vildan Kırdarlı, Nurver Tiryaki, Reyhan Aracı, Tülin Bali, Mesude Kalaycıoğlu, Nesrin Bozkurt, Leyla Ardal, Şafak Demir, Havva N. Çam, Ayşegül Donmaz, Zeynep K. Öztürk, Nimet N. Yalkut, Ayten Uyar, Sare Uğur, Feray Evren, Nesrin Humaçoğlu, Neslihan Tabanlı, Zuhal Uludüz, Şadiye Öztürk, Nadiya Güliyan, Fisun Taşlı.