Siyah boncuk bileklik modeli, misina ipe geçirilen kum boncukların iğne ile örüldüğü bileklik modelidir. Kenar kısımlarına yerleştirilen şerit kristal boncuklarla yapıldı. Kullandığım teknik ise düz peyotedir.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-taki-014 kodunu forma ekleyerek bana göndermenizdir.

Resmi tam boy görmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Siyah Boncuk Bileklik
Vildan Kırdarlı – 2012 – Siyah Boncuk Bileklik
(0)

Virajlı Kolye Kullanılan Malzeme ve Teknik

İstediğiniz renk kombinleri ile yapılabilen virajlı kolye modeli her türlü kıyafetle kullanılabilecek şıklığa sahip. Sadece iğne ve iplik kullanılarak kum boncuklarla örülebilen modeli herigbon tekniğine göre yaptım.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-taki-012 kodunu forma ekleyerek bana göndermenizdir.

Resmi tam boy görmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Yılan Kolye
Yılan Kolye – 2012 – Yılan Kolye
(0)

Büyük küçük herkesin severek kullandığı papatya modelinden rengarenk bileklikler yapılabiliyor. Model isterseniz kum boncukla ya da tahta boncukla yapılabilir. Nasıl tercih ederseniz o şekilde uygulanabiliyor. Ben tahta boncuklarla yapılanları daha çok beğeniyorum. Arkadaş, kardeş ya da dost bilekliği olarak adlandırılan basit yapımlı meşhur bilekliklere alternatif olarak tasarladığım bu bileklikler gerçekten çok seviliyor. Zor papatya tekniğini kullanarak naylon ipe dizdiğim boncukları iğne yardımıyla ördüm. Bir ana renk ve bir de papatyayı oluşturan renk olmak üzere iki renkten oluşuyor. İsteğe bağlı olarak papatyaların ortalarındaki boncuklar da farklı renkte yapılabilir. Yapımı da oldukça keyifli olan bu bileklik modelinden sipariş verebileceğiniz gibi nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler için özel anlatımlı video da talep edebilirsiniz. Yazının altına yorum olarak talepte bulunabilirsiniz. En az 10 kişinin talebi üzerine model yapımının anlatımlı videosunu çekerek YouTube kanalımız üzerinden sizlerle paylaşacağım.

Fiyat almak ve sipariş vermek için sağ alt köşedeki yeşil sipariş butonuna tıklayabilirsiniz.

Tahta Boncuktan Bileklikler Tahta Boncuktan Bileklikler Tahta Boncuktan Bileklikler Tahta Boncuktan Bileklikler

Tahta Boncuktan Bileklikler
Vildan Kırdarlı – 2012 – Tahta Boncuktan Bileklikler
(0)

Mor Taş Süslemeli Kolye Kullanılan Malzeme ve Teknik

Son derece şık görünüme sahip ve ister klasik ister spor kıyafetlerle kullanılabilen bu kolye modelinde peyote tekniğini kullandım. İki farklı renkte kum boncuğun naylon ipliğe dizilmesi ile yapılıyor. Arzuya göre farklı tasarımlar uygulanabilir. Örneğin kolyenin kenar kısmında kullanılan taşlar değişkenlik gösterebilir.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-taki-003 kodunu forma ekleyerek bize göndermenizdir.

Resmi tam boy görmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Mor Taş Süslemeli Kolye
Vildan Kırdarlı – 2012 – Mor Taş Süslemeli Kolye
(0)

Şık Boncuk Kolye Kullanılan Malzeme ve Teknik

İri boncuklar ve kum boncuklar ile birlikte örülen kolye modelinde, misina ip ve iğne kullanılıyor. Arzuya göre farklı tasarımlar uygulanabilir. Kullanılan süsleme taşlı ve dekor değişik olabilir.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-taki-002 kodunu forma ekleyerek bize göndermenizdir.

Resmi tam boy görmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Şık Boncuk Kolye
Vildan Kırdarlı – 2012 – Şık Boncuk Kolye
(0)

Firuze Taşlı Kolye Kullanılan Malzeme ve Teknik

Firuze taşlarından yaptığım kolye, tamamen taşın özelliği ve rengine bağlı olarak şıklık kazanıyor. Firuze taşlarının şekillerinin birbirine uygun şekilde misinaya dizilmesi ile oluşan bu kolye gerçekten kıyafetlerle son derece uyum içinde kullanılabiliyor.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-taki-006 kodunu forma ekleyerek bana göndermenizdir.

Resmi tam boy görmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Sedef Taşlarından Kolye
Vildan Kırdarlı – 2012 – Sedef Taşlarından Kolye
(0)

Parlak İnci Bileklik Kullanılan Malzeme ve Teknik

Parlak inci bilekliklerin birbirine uygun şekilde misinaya dizilmesinden oluşan bileklikte aralarda süsleme malzemeleri kullandım. Klips aracılığı ile birbirine bağlanan bileklik herkesin bileğine uygun şekilde tasarlanabiliyor.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-taki-005 kodunu forma ekleyerek bize göndermenizdir.

Resmi tam boy görmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Parlak Sedef Bileklik
Vildan Kırdarlı – 2012 – Parlak Sedef Bileklik
(0)

kum boncuk—iri boncuk—misina—iğne ile örülür

İşlemeli Siyah Kolye Kullanılan Malzeme ve Teknik

Özellikle abiye kıyafetler ile birlikte uyum sağlayan bu kolye modelinde kum boncuk ve iri boncuklar kullandım. Misinaya iğne yardımıyla dizdiğim boncuklar ile oluşan modelde büyükten küçüğe ilerleyen bir perspektif var.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-taki-009 kodunu forma ekleyerek bana göndermenizdir.

Resmi tam boy görmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Siyah İşlemeli Kolye
Vildan Kırdarlı – 2012 – Siyah İşlemeli Kolye
(0)

Beyaz İnci Takımı Kullanılan Malzeme ve Teknik

İnci boncuk ve kum boncuk ile yaptığım bu modelde naylon iplik kullandım. Alt zemini inci boncuk ile ördükten sonra üstünü kum boncuk ile ördüm. Kolye, küpe ve bileklik şeklinde takım olarak yaptığım bu takımı şık kıyafetleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-taki-010 kodunu forma ekleyerek bize göndermenizdir.

Resmi tam boy görmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Beyaz İnci Takımı
Vildan Kırdarlı – 2012 – Beyaz İnci Takımı
(0)