Bir deniz kıyısında rüzgârın soğutan esintisini kesmemize yarayan şallar kadınların vazgeçilmezidir. Veya sade bir elbiseye hareket katmak için farklı bir şal modeli imdadımıza yetişir. Ne amaçla olursa olsun şallar kadınların modasında daima yer alır. Bu makalede sunduğum şal modeli, spor kıyafetler ile birlikte kullanılabilecek şallardan biri… Tığ ile örülen şalda kirpik modeli kullanıldı. Yünler kesilerek her ilmeğe saçaklar geçirildi.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-orgu-003 kodunu forma ekleyerek bize göndermenizdir.

Resmi tam boy görmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Örgü Şal

(0)

Yaz mevsiminin serin akşamlarının vazgeçilmez aksesuarı ve kış mevsiminin soğuk günlerinin ısıtan koruyucusu olan şallar her kadının kullanmayı sevdiği parçalardandır. Rengarenk ve bambaşka modellerde farklı şalları kıyafetlerimize uygulayarak kombin etmeye bayılırız. Aynı zamanda şallar çoğu sıradan ve basit kıyafetimize bir renk ve hareketlilik katar. Örgü şallar bu anlamda kullanılan güzel parçalardır. Bu makalede sizlere sunduğum örnek de örgü şallardan birisi olacak.

Krem Rengi Şal

Krem rengi ip ile örülen bu şalda 4 numara şiş kullanıldı. Arttırma ve eksiltme yapılarak örülen ajurlu şalda gördüğünüz üzere delikler mevcuttur. Bunun da şalın modeline ayrı bir hava kattığına inanıyorum. İstediğiniz renkte kombin edilebilecek bu şalı kıyafetleriniz üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-orgu-002 kodunu forma ekleyerek bize göndermenizdir.

Resmi tam boy görmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Örgü Krem Şal
Vildan Kırdarlı – 2016 – Örgü Krem Şal
(0)