Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Onlar her şeyin en güzeline layıklar. Rengarenk, cıvıl cıvıl renklerle giydirilmiş çocuklar, görenlere neşe kattığı gibi kendileri de bu renklerle hayatın daha fazla tadına varırlar. Bu nedenle onları her daim cıvıl cıvıl giydirmeli ve neşe kaynağı haline getirmeliyiz. Çocuk beresi, bu renklerin en iyi kullanılabildiği giysilerdir. Ben de hem kız hem erkek çocuklarının giyebileceği iç açıcı bir bere örmeye karar verdim.

Ponponlu, Kulaklı Kışlık Çocuk Beresi

Kışlık olarak kullanılabilecek bu berenin kulak kısımları var ve tepedeki ponpon çocukların bereyi bir eğlence aracı haline getirmesini sağlıyor. Mavi tonları ile beyaz renginin birbiri ile uyumunu ise çok seviyorum. Beyaz top kabartmaları uygulaması oldukça basit. Bunun için farklı ipleri arkadan yürütmenize gerek kalmadan kolayca uygulayabiliyorsunuz. Çok pratik bir yöntemi var. Çocuklarınıza böyle renkli ve güzel bereler giydirmek için kışa hazırlık yapabilirsiniz.

Sipariş Vermek İsterseniz

Eğer bu çalışmayı beğendiyseniz sipariş verme imkânına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak vildan-tig-orgu-011 kodunu forma ekleyerek bana göndermenizdir.

(0)